Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.


MONITORING

Myślałeś o modernizacji swojego systemu monitoringu i przejścia na cyfrowy system IP? A może dopiero rozpoczynasz przygodę z telewizją przemysłową i chciałbyś mieć system oparty o najnowsze rozwiązania technologiczne bez potrzeby przeprowadzenia skomplikowanej instalacji? Mamy rozwiązanie dla Ciebie - bezprzewodowe, wewnętrzne oraz zewnętrzne kamery IP WiFi!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, 
w zakresie montażu systemów monitoringu wizyjnego.

Nie mamy gotowych projektów do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Każdy montaż poprzedzany jest wizytą na obiekcie gdzie bedzię montowany monitoring w celu dobrania odpowiedniego sprzętu, materiałów oraz wykonania kosztorysu.


 OFERUJEMY 

- profesjonalne doradztwo w doborze 
  odpowiedniego sprzętu
- krótki czas realizacji projektu
- najwyższej jakości sprzęt
- szkolenie z obsługi
- atrakcyjne ceny
- serwis


Monitoring IP, Kamery IP, Rejestratory IP

Monitoring IP jest idealnym wyborem wszędzie tam, gdzie od systemu wizyjnego, wymaga się rejestrowania bardzo szczegółowego obrazu. Unikalną zaletą tej technologii jest możliwość pracy kamer IP, w środowisku sieciowym LAN. Podłączenie kamer realizowane jest przez przewód sieciowy UTP, zakończony wtykiem RJ-45.

Monitoring IP

Nieograniczony zasięg

Monitoring IP daje możliwość w łatwy i prosty sposób obsługiwać nawet najbardziej rozbudowane obiekty. Odległość kamer IP od jednostki rejestrującej nie jest ograniczona zasięgiem transmisji pojedynczego kabla, ponieważ przesył obrazu odbywa się przez sieć LAN, gdzie istnieją aktywne urządzenia sieciowe. Jedynym limitem jest jednak jej przepustowość. Warto pamiętać również o ograniczeniu maksymalnej długości pojedynczego odcinka skrętki komputerowej która wynosi do 100m.

Monitoring IP to bardzo wysoka jakość obrazu

Kamery IP posiadają dużo wyższe rozdzielczości otrzymywanego obrazu. Poziom szczegółów jest nieporównywalnie wyższy w stosunku do klasycznych kamer analogowych. Rozwiązania tej technologii oferują również znacznie lepszą jakość oraz dużo szersze możliwości zarządzania zarejestrowanym obrazem. Kamery dostępne w naszej ofercie rejestrują obraz w rozdzielczości HD, FULL HD, a nawet  4K.

Możliwość zasilania kamer IP przez PoE

Power over Ethernet (PoE) to technologia umożliwiająca przesył zasilania za pomocą przewodu sieciowego UTP do urządzeń. Przy użyciu PoE w monitoringu IP uzyskamy jednocześnie transmisję obrazu oraz zasilanie kamer z sieci. Dzięki tej metodzie zasilania użytkownik ogranicza koszty związane z instalacją elektryczną. Rozwiązanie z zastosowaniem zasilania PoE nie wpływa na jakość i zasięg transmisji danych.

Monitoring IP ma dużą odporność na zakłócenia

Cyfrowa transmisja obrazu jest dużo bardziej odporna na zakłócenia wywołane polem elektromagnetycznym w porównaniu z transmisją analogową. W monitoringu IP możliwe jest odtworzenie najdrobniejszych  detali zarejestrowanego materiału wideo. Na obrazie z kamer IP nie doświadczymy zakłóceń w postaci pasków, które można spotkać na obrazie z tradycyjnych kamer analogowych.

Możliwość przesyłania wielu informacji

Bogate menu kamer IP pozwala na zaawansowaną analizę obrazu i korzystanie z różnych funkcji, np. detekcja ruchu, dwukierunkowe audio, przekroczenie linii - zliczanie, zczytywanie tablic rejestracyjnych, wejścia wyjścia alarmowe czy sterowanie innymi urządzeniami z poziomu kamery. W przypadku kamer obrotowych istnieje możliwość zdalnego sterowania ruchem głowicy.

Monitorowanie oraz zarządzanie z dowolnej lokalizacji

Monitoring IP sprawdza się zarówno do obsługi małych oraz dużych i rozproszonych obiektów. Pozwala na podgląd obrazu i konfigurację kamery przez przeglądarki www z dowolnego miejsca za pośrednictwem Internetu. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie. Mają wtedy możliwość stałego monitoringu, np. domu prywatnego, z każdego dowolnego miejsca. Podgląd może odbywać się przewodowo lub zdalnie, za pomocą urządzeń takich jak laptop czy telefon.

Możliwość łatwej rozbudowy

Zamontowanie kamer IP jest bezproblemowe, ponieważ do transmisji danych monitoring IP wykorzystuje sieci LAN, WLAN i WAN. Każdą kamerę można skonfigurować według własnych potrzeb. Wykorzystanie tego systemu daje praktycznie nieograniczone możliwości na sprecyzowanie pracy urządzeń sieciowych w danym obiekcie.

Niższe koszty instalacji

Monitoring IP powala na wykorzystanie okablowania uniwersalnego (strukturalnego). Już od samego początku instalacji ilość użytych przewodów ulega zmniejszeniu w porównaniu z instalacjami bazującymi na  przewodach koncentrycznych. Zbudowanie systemu monitoringu IP ogranicza się często do skorzystania z istniejącej już sieci komputerowej. W prostych instalacjach nie wymaga to od instalatora położenia nowych kabli i wykonywania specjalnych instalacji zasilających do kamer sieciowych.

 

ABSOLUTNA REWOLUCJA w monitoringu wizyjnym - technologia AHD [Analog HD] wkracza na polski rynek! Cyfrowe rozdzielczości HD i FULL HD przesyłane za pomocą przewodu koncentrycznego na odległość 500 metrów! Bezstratna transmisja danych i doskonała cena za system, w którym rozpoznanie twarzy, czy nominału banknotu w kasie sklepowej nie stanowi najmniejszego problemu! 

Myślałeś o modernizacji swojego systemu monitoringu i przejścia na cyfrowy system IP, ale przerażały Cię koszty? A może dopiero rozpoczynasz przygodę z telewizją przemysłową i chciałbyś mieć system oparty o najnowsze rozwiązania technologiczne?Mamy rozwiązanie dla Ciebie - standard IP FULL HD w doskonałej cenie!

- Pełny dostęp zdalny zarówno przy stałym, jak i zmiennym adresie IP [np. Neostrada],
Funkcja pracy w chmurze [P2P] - możliwość połączenia zdalnego BEZ konieczności   przeprowadzania jakichkolwiek konfiguracji   sieciowych - wystarczy wpisanie odpowiedniego   kodu autoryzacyjnego
- Podgląd obrazu przez telefony komórkowe i tablety oparte o system Android i Apple iOS   [iPhone/iPad]

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?